Leventino sadece mükemmel bir saç sanatçısı değil, aynı zamanda bir yaşam tarzıdır! Küçük ama güzel salona girdiğiniz andan ayrılana kadar kendinizi iyi karşılanmış, anlaşılmış ve iyi bakılmış hissedersiniz. Leventino ve Rifka da çocuklara karşı gerçek bir hassasiyet gösteriyor ve sonuçlar hepimiz adına çok şey ifade ediyor. Yine her zaman!

Melanie Jost

Dün ilk defa saçımı kestirmek ve boyatmak için Leventinoya gittim. Ben çok memnunum. Leventino, rengi ve kesimi çok profesyonelce belirleyip gerçekleştirdi. Kullanılan ürünler birbiriyle uyumludur ve saça zarar vermez. Emin ellerde hissettim.

Maggie Bohr

mutlak tavsiye!!! Bad Dürkheim-Leistadtta (In den Langwiesen 30) böylesine iyi bir kuaförün olması harika. Mükemmel kesim tekniği ile seçkin kuaför. Ne yazık ki, birçok kuaför artık size tip tavsiyesi vermiyor, Leventino farklı - net tavsiyeler verebiliyor ve onu dinlemediğim için pişman olduğumu söylemeliyim! Yılların deneyimi kendileri için konuşur. Oradayken kendinizi tatilde gibi hissediyorsunuz, rahatlatıcı bir müzik çalıyor, tüm atmosfer sizi sadece dinlenmeye davet ediyor. Çok teşekkür ederiz, yeni bir müşteri kazandınız!

Kerstin C

Sadece vay! Leventinoya ilk ziyaretimden çok memnun kaldım. Bana süper iyi tavsiyeler verdi ve uygulama beklenenden daha iyiydi. Yeni saç modelimi seviyorum. Onu sadece tavsiye edebilirim!

Conny Heim

Saçlarım her zaman benim için bir sorundu ama Leventino sayesinde gerçekten ona aşık oldum! Beni rahatsız edenleri tam olarak dinledi, bana yetkin ve sabırla tavsiyede bulundu. Sadece kısa vadede değil, sonuçtan memnun olmamın onun için gerçekten önemli olduğunu fark ettim! Hala mutlu olduğum kalıcı saç düzleştirme önerdi. Aynı şekilde yeni saç rengiyle de. Kimse benim için bu kadar zaman almadı ve bana bu kadar iyi tavsiyede bulunmadı! Leventino zanaatını anlıyor - Ayrıca normal kuaförlerde olduğu gibi gizli bir şey yapmamasını özellikle iyi buldum. Ve her adımda tam olarak ne yaptığını ve nedenini açıkladı. Sadece TEŞEKKÜR EDERİM diyebilirim. Teşekkür ederim saçlarım artık bir sorun değil, benim için bir vurgu :)

Simone A.

Uzun zamandır en iyi saç kesimi! Tavsiye ve uygulama harika. Leventino gerçekten dener ve sadece saç kesimi %100 olana kadar tatmin olur. Geri döneceğim!

Handdrill Marco

Harika kuaför. İşine tutkuyla bağlıdır. Özel kesim tekniği ile daha önce hiçbir kuaförün başaramadığını başarmıştır. Doğru kesim ile ince telli saçlarımı kontrol altına aldı. Ayrıca yüze ve tipe neyin uyduğunu da tam olarak biliyor. Harika. Bir sonraki randevum çoktan ayarlandı.

Sonja Oellien

Leventinoyu 18 yaşımdan beri tanıyorum... harika saç ve saç uzatma yapıyor. Sadece tavsiye edebilirim. çok memnun kaldım

Alessandra Seif

Saç sanatının bir sihirbazı!!! Bugün Leventinoda ilk kez oldu Kesimi, rengi vs harika. Gerçekten kelimeler için kaybediyorum. Saçımla bu kadar çok şey yapabileceğini hiç düşünmemiştim Bir sonraki ziyaret için sabırsızlanıyorum Leventinoya teşekkür ederim

gabi ruf

Kısa saçlarım olmasına rağmen, Leventino bana istediğim gibi şekillendirebileceğim bir saç modeli kesti ve yine de olması gerektiği gibi görünüyor.

Alex Paul

Bay Leventino bir sihirbazdır. Buklelerim sadece alt yarıdaydı, tepede hafif dalgalara düştüler. Onu kurtardı ve restore etti. Çok sabır ve çok bilgi ile. Şimdi yine tam bir kıvırcık kafam var. Tabii ki perma veya benzeri olmadan! Benim fotoğrafım güncel değil.

Sigrid Meier

Leistadttaki yeni salonuna gittim ve kesinlikle geri döneceğim. İsteklerime cevap verdi ve bana harika tavsiyeler verdi, bana her şeyi ayrıntılı olarak açıkladı ve yavaş yavaş tatmin olduğumdan emin oldu. Sonuç mükemmel. O da süper güzel, harika zaman geçirdim ve onu gönülden tavsiye edebilirim.

Stefan W

Çok profesyonel, müşteriye mükemmel uyum sağladı ve birçok empati ile bireysel tavsiyeler veriyor. Vurgulamak, kesmek ve stil vermek - sonuç mükemmel - mesleğini anlayan bir profesyonel. Teşekkürler Leventino.

Katrin Scholze

Hem yetişkinler hem de çocuklar için zaman ayıran harika bir kuaför! İşine tutkuyla bağlı olduğunu her an hissedebilirsiniz. Ve sonuçta bunu görebilirsiniz! Teşekkürler!

Michele Wessa

Yaşlı ya da genç, kadın ya da erkek - Leventino, herkese bireysel olarak cevap verir ve ancak her şey mükemmel olduğunda tatmin olur. İşte slogan "Kendini yeniden keşfet!" yaşadı!! Bugün (ilk kez değil) bir kuş yuvasıyla gittim ve yepyeni bir görünümle çıktım!

Antje Philippi

Benim için Karlsruhedeki (Almanya) en iyi kuaför.

Foffy Stang

Biz, kız arkadaşım ve ben çok heyecanlıyız! Frankenthaldan gelen yol bile bizi durduramaz; gerçi bizim de çok iyi kuaförlerimiz var.

Marianne Kutscher

Kız arkadaşım ve benim bize tam olarak uyan harika saç kesimlerimiz var, harika tavsiyeler, çok rahat bir atmosfer ... Tek kelimeyle harika! Saygılarımızla Ingrid ve Sabine

Bi Ni

Heyecanlıyım. Fazla söz vermedi. Gözlerindeki dilekleri okuyabiliyor. Bundan böyle sadece Leventioya

Selver Cetinkaya

Rifka & Leventino, best combination for taking care of yourself. Highly recommend! Greetings, Dana

Danaglez

Süper hoş bir atmosfer, harika kesim, süper güzel, memnuniyetle tekrar!

Julia Licht

Top. Leventinoda iş ve meslek arasındaki farkı ilk elden deneyimleyebilirsiniz. SÜPER tavsiye, işte onu izlemek eğlenceli!

Isabella Weiler

Kız arkadaşım ve ben ilk kez buradaydık. Çok hoş bir şekilde şaşırdık. Çok güzel ve profesyonel tavsiyeler. Geri geleceğiz. Selamlar Manuela ve Uta

Uta Fahrenbach

Sadece harika, sonunda uzun yıllar sonra saç stilimden tekrar mutluyum! Tavsiye ve iyi iş için çok teşekkür ederim... :-)

LeMa TaCa

Yıllardır Leventino ile birlikteyim ve profesyonel yaklaşımından çok memnunum, benzersiz sadece tavsiye edebilirim

Sami Acikgöz

Çok dostça tavsiye, harika kesim ve harika sonuç. Çay ve kek vardı, kendimi çok rahat hissettim ve geri döneceğim.

Svenja Lena Tiede

Çok hoş ve tanıdığım en iyi kuaförlerden biri kesinlikle harika ve istek üzerine her zaman hazır

Oliver Pfeiffer

Bad Dürkheimda olağanüstü. Bilgi birikimi, bağlılık ve ambiyans, profesyonel bir imajla sonuçlanır. Çok memnun kaldım ve elbette geri geleceğim!

Denise D

En iyi kuaför!! Burada gerçekten şımartılacaksınız!! Karşılaştırma yok!!

Natasha Mühlenbächer

Harika bir kuaför sonunda istediğim saç modeline kavuştum. Kesinlikle geri geleceğim.

Solveig Edel

Teşekkürler Leventino Çok memnun Mükemmel saç modeli Geri dönecek!

Ralf Heiw

Anja Katharina Wismann

Anja Katharina Wismann

Çok memnunum ve kesinlikle geri döneceğim. Teşekkürler Leventino!

Katja Sanke

Zanaatı hakkında bir şeyler biliyor.

Martha Schneider

Her zamanki gibi mükemmel bir hizmetti

Moni Blum

Bayıldım. 5 üzerinden 5

Lara K

harika saç kesimi !!!!!!!! Müşteri için zaman alır

Peter Pan666111666

İşi seviyor TEŞEKKÜR EDERİM

Gaby Oberbillig

Mükemmel

Delyan Dosev

0535 733 78 92 0212 573 80 63
WeCreativez WhatsApp Support
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?