Leventino zanaatkarlığı ve estetiğiyle etkiliyor.

"Leventino zanaatkarlığı ve estetiğiyle etkiliyor. 30 yıldır profesyonelliğini tamamlıyor ve Londra, Paris, Barselona ve İstanbul'da kadınları güzelleştirmek için ilham alıyor. Harika saç şekillendirme, yaratıcı tutkunun ve doğal yeteneğin sonucu değil: sıkı bir disiplin gerektiriyor. , mükemmel teknoloji ve sürekli yenilik Bu başarı mottosunu yalnızca Beauty Lounge Medical Day Spa'da yaşayabilirsiniz. Kuaför salonumuzda yeni bir saç kesimi veya harika bir akşam için kendinizi şımartın.

Her tür için doğru görünümü yaratır. Leventino, "Benim için parlak, doğal bir saç rengi ve müşterinin kişiliğini vurgulayan ve parlamasına izin veren bir saç kesimi, bireyselliğin ve doğal güzelliğin özüdür" diyor.

Profesyonel yetkinliği ve geniş hizmet yelpazesi ile Leventino, kişiliğinizi dikkatle inceler ve yüz şeklinize, ten renginize ve renginize göre size özel stilinizi geliştirir.

Bir spa kuaförü olarak, saçta canlı renkler, yoğun ifade ve çok yönlü vurgular için en son ve benzersiz en iyi tekniklerle sizi şımartacak - çünkü Coco Chanel, "Saçını kesen bir kadın hayatını değiştirecek" dedi. Abartı gibi görünse de, yeni bir saç kesimi hayata karşı tutumunuzu tamamen değiştirebilir veya kariyerinizi etkileyebilir.

https://beautylounge-badduerkheim.de/treatments/hair-salon/

0535 733 78 92 0212 573 80 63
WeCreativez WhatsApp Support
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?