By Leventino

GL Volume saç kalınlaştırma şunları sunar: ☀ en yüksek saç kalitesi ☀ en iyi işçilik ☀ mümkün olan en yüksek taşıma konforu En iyi saç kalınlaştırma sistemine güvenin Yüksek kaliteli insan saçı, esnek bir ağ ve yenilikçi keratin örgü: GL Volume'ün üç temel bileşeni benzersiz avantajlarla karakterize edilirler.

En iyi saç kalitesi Great Longs'un yüksek kaliteli insan saçı zirvededir. Tamamen doğal bir görünüm sağlar. Daha iyi hissettirir ve dolaşmaya karşı en iyi korumadır. Daha fazla hacim GL Volume ile, fileye geleneksel saç parçalarından daha fazla saç işlenir.

Bu, aynı alanla daha fazla hacim ve dolgunluk sağlar. Ve onunla daha fazla neşe. En iyi işçilik GL Volume ile insan saçı büyük bir özenle fileye bağlanır. Olağanüstü çaba, kullanım süresini önemli ölçüde uzatır. Mümkün olan en yüksek taşıma konforu Fileyi kendi saçınıza tutturmak için kullanılan keratin örgü son derece yumuşaktır ve bu nedenle neredeyse hiç hissedilmez.

Ayrıca esnek ağ, çizilmeyecek veya kıstırılmayacak şekilde tasarlanmıştır. GL Volume dokuz renkte mevcuttur. Doğal saç asla tek bir renk olmadığından, yaklaşık 4 ila 6 benzer tonu doğal bir bütün halinde karıştırıyoruz. Standart saç uzunluğu yaklaşık 35 cm'dir. Tabii ki, GL Volume'ün teslimat süreleriyle birlikte bireysel versiyonları da mümkündür.
Fiyat: 2.500 €

0535 733 78 92 0212 573 80 63
WeCreativez WhatsApp Support
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?